Autoplachty

Autoplachty vyrábame v akýchkoľvek rozmeroch s reklamnou potlačou pre vozidlá a na všetky druhy nadstavieb. Využívame moderné technológie v spolupráci s overenými európskymi výrobcami vstupných materiálov. Poškodené autoplachty Vám radi opravíme.

Zároveň ponúkame výrobu a opravu výrobkov z PVC plachtoviny, textilnej plachtoviny, kožených výrobkov a iných materiálov, ktoré sa dajú teplovzdušne zvárať alebo šiť.

Plachtové stavby

Plachtové sklady, pódiá či prístrešky vyrobíme podľa presných požiadaviek zákazníka. Realizujeme textilné membránové stavby a plachtové zastrešenie altánkov, reštauračných zariadení, športovísk či oceľových konštrukcií. Kompletný záručný servis poskytujeme, ako na autoplachty, tak i na konštrukcie.

Plachty rôzneho charakteru a PVC plachtovina

Vyrábame vzdušné a protislnečné plachty na ochranu pieskovísk a detských ihrísk. V letnej sezóne je obľúbenou službou montáž tieniacich plachiet, posuvného tienenia pergol, terás, bazénov a svetlíkov. Ponúkame taktiež rôzne priehľadné, sieťové a zavetrovacie plachty na altánky, pergoly či terasy. Na výrobu produktov používame PVC plachtovinu, kašírovanú POE tkaninu, PAD. O montáž akýchkoľvek plachiet sa radi postaráme.

Atypické plachtové riešenia

Výroba atypických plachtových riešení ako napríklad posuvné ťažkohorľavé predely hál a pracovísk, plachtové digestory nad výrobné linky, vaky do lisov či zásobníky na bioplyn sú naozajstným obohatením našich vyše 25 ročných skúseností a praxe. Plachty sú zvyčajne potiahnuté špeciálnymi materiálmi, ako sú spomaľovače horenia alebo materiály odolné proti korózii.

Reklama

Medzi naše základné agentúrne služby patrí poradenstvo návrh a komplexná realizácia produktov. Ponúkame výrobu reklamných bannerov, tabúľ či billboardov.Reklamu na autoplachty a PVC plachtovinu uskutočňujeme prostredníctvom potlače farbami na báze tekutého PVC. Na tvorbu rôznych polepov využívame technológiu plotrovania, ktorá umožňuje orezávanie už natlačených plnofarebných motívov do ľubovoľného tvaru. Ďalej našim zákazníkom ponúkame taktiež veľkoplošnú tlača kvalitnú digitálnu UV potlač. Vyrábame efektívnu podsvietenú 3D reklamu s LED, ktorá je vyrobená z ľahkých penových materiálov.

Realizácia infosystémov

Ponúkame vývoj, návrh a komplexnú realizáciu infosystémov, nápisov, stojanov a ďalších atypických objektov do vašich obchodných prevádzok.

Párty stany a nafukovadlá

Nájdete u nás širokú ponuku stanov, stánkov, párty stanov či rôznych druhov nafukovadiel. Párty stany sa stali obľúbeným riešením pre všetky typy spoločenských udalostí so širokou škálou použitia. Ponúkame výrobu a prenájom produktov, stačí si len vybrať.

Back to top